Shitet banesa 101 m2 – Lakrishte

 • Me marrveshje
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Me marrveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29078
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 101
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 101m2 në Lakrishte, në kompleksin “BENI DONA”. Banesa posedon: -Sallon & kuzhinë -2 Dhoma gjumi -2 Banjo -2 Ballkona -2 Ashensor Banesa ka ngrohje me termokos dhe vendparkim për banor. Banesa gjendet në katin e 16-të. Për me shumë informata kontaktoni: +383 48 888 914 Viber & Whatsapp
 • Adresa Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29078
 • Çmimi: Me marrveshje
 • Madhësia e pronës: 101 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna