Shitet Banesa 103 m2 e Mobiluar në Qendër të Mitrovicës

 • €84,000
Evlia Çelebia, Mitrovicë, Evlia Çelebia

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28168
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 103

Informacione të tjera

Banesa afër shkollës Eqrem Çabej në rrugën Evlia Çelebia në qendër të qytetit

Posedon sipërfaqe 103 m2, e mobiluar dhe gjindet në katin 7 me pamje kah rruga

Banesa posedon:

Sallon (me hapsirë të mjaftueshme)

Kuzhinë (Dhomë e destinuar për kuzhinë)

2 Dhoma gjumi

Koridor

2 depo

Banjo

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Evlia Çelebia
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28168
 • Çmimi: €84,000
 • Madhësia e pronës: 103
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim