Shitet Banesa 105 m2 – Lakrishtë,Prishtinë

 • €150,000
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €150,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32202
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 105
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 105 m2 në kompleksin Tregtia në Lakrishtë, Prishtinë.
Banesa gjendet në katin e IV dhe objekti posedon ashensor dhe siguri përmes vëzhgimit 24 orë nga kamerat.
Banesa posedon këtë rënditje :
Sallon & Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona me qasje nga të gjitha dhomat.
Banesa është e rregulluar me shumë shije dhe elegancë.

Qmimi : 150.000 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32202
 • Çmimi: €150,000
 • Madhësia e pronës: 105 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton