Shitet banesa 107.57m2- Sunny Side Residence- Mati 1- Prishtinë

 • Me marrëveshje
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34578
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 107.57
 • M2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet banesa 107.57m2- Sunny Side Residence- Mati 1- Prishtinë.

Banesa gjendet afër Rrugës C, me qasje direkte në rrugën kryesore.

Kompleksi i ri banesor është ndërtim cilësor dhe u ofron banorëve qetësi dhe rehati.

Banesa është në katin e IV dhe ka këtë renditje:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon
 • Koridor
 • 1 Garazhë
 • 2 Depo

Banesa gjithashtu posedon dokumentacion të rregullt dhe në çmimin është e përfshirë dhe garazha.

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp: +38348888914

 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34578
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 107.57 M2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba