Shitet Banesa 107m2 – Pejë

 • €70,000
Pejë, Peje, Pejë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28447
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 107

Informacione të tjera

Shitet banesa 107m2 në Pejë, rr. 7 Shtatori.

 

Banesa ndodhet në katin e -I- të banimit dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • 2 Ballkona

Banesa është e pa banuar më parë.

Cmimi: 70,000 euro

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Pejë
 • Qyteti Peje
 • Kodi postal 30000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28447
 • Çmimi: €70,000
 • Madhësia e pronës: 107
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna