Shitet Banesa 107m2 – Rr.Dardania – Fushë Kosovë

 • €83,000
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Në Shitje
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • €83,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34619
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 107

Informacione të tjera

Shitet banesa në Fushë Kosovë e cila është në katin e parë, në objektin e Pozhegu Brothers 2.

Banesa ndodhet në një lagje shumë të kërkuar momentalisht përkatësisht në rrugën Dardania, si dhe afër cdo veprimtarie biznesore të nevojshme për jetë të rehatshme. Gjithashtu, ka afër edhe shkollën fillore dhe universitetin. Banesa posedon të gjitha elementet e kërkuara dhe shitet e mobiluar.

Sistemin e ngrohjes e ka me pelet. Banesa është e pajisur me fletë poseduese.

Ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 dhoma gjumi
 • 1 banjo dhe 1 wc
 • Ballkon

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app: +383 48 888 446

 

 

 

 

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34619
 • Çmimi: €83,000
 • Madhësia e pronës: 107
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare