Shitet Banesa 110 m2 e mobiluar në Mitrovicë

 • €70,000
Agim Rr. Ramadani, Ilirida, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Agim Ramadani
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Agim Rr. Ramadani, Ilirida, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Agim Ramadani
 • €70,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24456
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 110
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Banesa gjindet në rrugën Agim Ramadani – Katana afër Qendrës së Regjistrimit të Automjeteve përball Viva Fresh në Mitrovicë

Banesa gjindet në katin 3 dhe ka 110 m2 + Garazhë dhe një depo për shfrtyzim

Posedon:
4 Dhoma + Kuzhinë
2 Banjo
2 Ballkona
Koridor
Depo

Banesa ka një plan shumë të bukur dhe praktik dhe gjithashtu orenditë kualitative.

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Agim Ramadani
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24456
 • Çmimi: €70,000
 • Madhësia e pronës: 110
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar