Shitet Banesa 111.4m2 – Prizren

 • Me marrëveshje
Dardani, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren, Dardani, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
Në Shitje

Shitet Banesa 111.4m2 – Prizren

Dardani, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren, Dardani, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34793
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 111.4
 • M2

Informacione të tjera

Shitet banesa me sipërfaqe 111.4m2 në Prizren, më saktësisht në lagjen Dardania(Jaglenicë)

Banesa është pjesë e kompleksit të Grand Residence, kompleks ky i cili ofron jetë luksoze të të jetuarit, duke ofruar një gamë të gjerë veprimtarish dhe aktivitetesh, duke e bërë kështu që jetesa në këtë lagje të jetë shumë komode dhe e qetë. Kompleksi është zgjedhje e duhur për të jetuar pasi që ndodhet vetëm 1.3 km nga qendra e qytetit si dhe ofron pamje të bukur dhe ajrin e pastërt të natyrës së Prizrenit.

Kompeksi në tërësi ofron 85,500m2 banim, 12,000m2 lokale afariste, Boutique Hotel, 100,000m2 oborr me gjelbërim, 40,000m2 parkingje të brendshme, poliklinikë, 2 pishina gjysmë olimpike, fitnes për meshkuj dhe fitnes për femra, shtigje per vrapim, si dhe qerdhe dhe kënde lojërash për fëmijë.

Hapësirat e brendshme të dhomave janë të organizuara shumë mirë dhe kanë ndriçim natyral të bollshëm. Banesa është ndërtim i ri dhe e pabanuar më parë.

Gjendet në katin e 5-të me lift funksional dhe posedon:

 • Dhomë ndeje me kuzhinë
 • 3 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo + 1 WC
 • 1 Depo

Çmimi me marrëveshje

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Dardani, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
 • Qyteti Prizren
 • Kodi postal 20000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34793
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 111.4 M2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Abetare
 • Abetare