Shitet banesa 113.32m2 – Muharrem Fejza

 • Me marrëveshje
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34760
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 113.32
 • M2

Informacione të tjera

Shitet banesa me sipërfaqe 113.32m2 në Rrugën ’’Muharrem Fejza’’. Banesa ndodhet në lagjen më të favorshme dhe më të kërkuar momentalisht. Gjendet përballë shkollës fillore ’’Pavarësia’’.
Banesa gjendet në katin e 7-të me lift funksional. Është ndërtim i ri dhe e mobiluar me të gjitha paisjet e nevojshme. Është ndërtuar nga kompania BTP Holding.

Ka këtë renditje:

 • Dhomë ndeje dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma gjumi
 • Depo
 • 2 Banjo
 • 2 Ballkona

Çmimi me marrëveshje

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app: +383 48 888 446

 

 • Adresa Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34760
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 113.32 M2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare