Shitet banesa 114.88 m2 – Ali Zeneli

Ali Zeneli, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Ali Zeneli, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32658
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 114.88
 • m2

Informacione të tjera

Shitet beans 114.88 m2 në Mitrovicë, rruga “Ali Zeneli”. Banesa ka lokacion shumë të përshtatshëm sepse edhe pse ka çasje direkte në rrugën kryesore, prap se prap gjendet në një hapsrië larg zhurmës së qytetit. Banesa është në katin e 11-te dhe posedon ashensor.

Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 3 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • Ballkon
 • Ashensor

Për më shumë informata kontaktoni:
+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32658
 • Madhësia e pronës: 114.88 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info