Shitet Banesa 114 m2 në Fushë Kosovë

 • €72,000
Nena Tereze, Fushë Kosovë, Nena Tereze

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27121
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 114
 • 1
 • Garazh
 • 2007
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Banesa në shitje në Fushë Kosovë

Banesa ka 114 m2 neto dhe gjindet në Fushë Kosovë në rrugën Fazli Grajqevci në katin e parë të objektit

Është e mobiluar me orendi të mira dhe posedon:

Sallon dhe kuzhinë

3 Dhoma gjumi

2 Ballkona

Koridor

2 Banjo

Banesa është e renovuar dhe e gatshme për banim ( i nevojitet vetëm një pastrim gjeneral pasi që është e pabanuar )

Ka ngrohje me rrymë dhe mundësinë për instalimit e kalldajës me pelet
Furnizim shtesë me ujë me anë të hidroforit

Banesa shitët me dhe pa garazhë

Banesa posedon Fletën poseduese dhe është e kompletuar me të gjitha dokumentet.

 • Adresa Nena Tereze
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27121
 • Çmimi: €72,000
 • Madhësia e pronës: 114
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Viti i ndërtimit: 2007
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar