Shitet Banesa 115m2 – Aktash

 • Me marrëveshje !
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje !

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32566
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 115

Informacione të tjera

Shitet banesa me sipërfaqe 115m2 në Lagjën Aktash tek kompleksi “Konak”.

Banesa ndodhet në katin -IX- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon
 • Depo

Banesa ndodhet në një nga komplekset më të bukura në Prishtinë dhe me lokacion shumë të favorshëm banimi në Qendër të qytetit, është e mobiluar me stil modern, posedon ashensor funksional, e ndërtuar me standarde të larta dhe e pajisur me fletë poseduese.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 

 • Adresa Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32566
 • Çmimi: Me marrëveshje !
 • Madhësia e pronës: 115
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare