Shitet Banesa ,116 m2 – Prizren

 • €1,100
Ukë Bytyqi, Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren, Ukë Bytyqi, Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
Në Shitje
Ukë Bytyqi, Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren, Ukë Bytyqi, Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
 • €1,100

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33150
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 116
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 116 m2 në Prizren .
Banesa gjendet më saktësishtë në rrugën Ukë Bytyqi dhe ndodhët në katin e III
Banesa posedon këtë rënditje :
Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Shpajz
1 Ballkon

Qmimi : 1100 Euro m2

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Ukë Bytyqi, Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33150
 • Çmimi: €1,100
 • Madhësia e pronës: 116 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton