Shitet banesa 120 m 2 – Ulpiana,Prishtinë

 • Me marrëveshje
Egnatia, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Egnatia, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Egnatia, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Egnatia, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33399
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 120 M2

Informacione të tjera

Shitet banesa 120 m 2 – Rr.Egnatia,Prishtinë

Banesa gjindet në qendër te qytetit.

Banesa  është ne katin e III dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • 2 Teras
 • 1 Depo

Banesa posedon klim si dhe ka ngrohje me termokos.

Kontakt: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 • Adresa Egnatia, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33399
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 120 M2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba