Shitet banesa 120 m2 – Emshir

 • €1,200
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë
 • €1,200

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32465
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 1100
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 120 m2, në lagjen Emshir, tek Model Sllovenia.
Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe pamje nga Prishtina. Banesa gjendet në katin e parë. Banesa është e mobiluar dhe posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • Shpajz
 • Garazhë

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000
Viber & Whatsapp

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32465
 • Çmimi: €1,200
 • Madhësia e pronës: 1100 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info