Shitet Banesa 121.161 m2 – Fushë Kosovë, në Bresje

 • €75,119
Bresje, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo, Fushë Kosovë
Në Shitje
Bresje, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo, Fushë Kosovë
 • €75,119

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34022
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 121.161
 • m2

Informacione të tjera


Shitet Banesa 121.161 m2, në Fushë Kosovë, Bresje. Banesa gjendet në katin e 7 –të dhe posedon:

 • Sallon
 • Kuzhinë & Tryezari
 • 3 Dhoma të fjetjës
 • 2 Banjo
 • Ballkon

Cmimi: 75,119 euro

Për më shumë informata kontaktoni:
+383 43 222 000
Viber & Whats app

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34022
 • Çmimi: €75,119
 • Madhësia e pronës: 121.161 m2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info