Shitet banesa 123 m2 – Prizren

 • €105,000
Bajram Curri, Dushanovë, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Bajram Curri, Dushanovë, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren
 • €105,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33068
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 123
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 123 m2, në lagjën “Bajram Curr”, përball pazarit të Shqipërisë. Banesa gjendet në katin e 2-të dhe posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 4 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon
  Për më shumë informata kontaktoni:
  +383 43 222 000
  Viber & Whats app
 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33068
 • Çmimi: €105,000
 • Madhësia e pronës: 123 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info