Shitet Banesa 126 m2- Gjakovë

 • Me marrëveshje
Marin Barleti, Lagjja Qerim, Qendra Historike, Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo, Gjakovë, Marin Barleti, Lagjja Qerim, Qendra Historike, Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Marin Barleti, Lagjja Qerim, Qendra Historike, Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo, Gjakovë, Marin Barleti, Lagjja Qerim, Qendra Historike, Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34639
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 126m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 126 m2-Gjakovë.

Banesa gjendet në rrugën Mbretëresha Teuta  përkatësisht ndërtesa përmbi INTEREX – Gjakovë.

Banesa është në katin e IV dhe ka këtë renditje:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • Depo
 • Ballkon
 • Koridor

Gjithashtu ndërtesa posedon 2 ashensorë, sistem ngrohje me kaldajë dhe ka hapësirë për parking .

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp: +38348888914

 • Adresa Marin Barleti, Lagjja Qerim, Qendra Historike, Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo
 • Qyteti Gjakovë
 • Kodi postal 50000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34639
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 126m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba