Shitet Banesa 127 m2 në Qendër të Mitrovicës

 • €88,000
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Mitrovicë Qendër
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Mitrovicë Qendër
 • €88,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27622
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 127

Informacione të tjera

Banesa gjindet përball shkollës fillore Eqrem Çabej në Mitrovicë

Objekti  banesorë pritët të përfundoj ndërtimin në verë 2022

Banesa gjindet në katin 12 me pamje kah rruga dhe posedon:

Sallon dhe Kuzhinë

3 Dhoma Gjumi

Depo

2 Banjo

Koridor

Ballkon

 • Adresa Mitrovicë Qendër
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27622
 • Çmimi: €88,000
 • Madhësia e pronës: 127
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar