Shitet Banesa 150m2 – Mati 1

 • €150,000
Muharrem Fejza, Prishtinë, Muharrem Fejza

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27916
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 150

Informacione të tjera

Shitet Banesa 150m2 në lagjen Mati 1 (rruga Muharrem Fejza), afër “Super viva”.

Banesa ndodhet në katin e -I- dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • 2 Banjo
 • Terrasë

Banesa është e sapo ndërtuar me një kualitet të ndërtimit shumë të lartë.

Cmimi: 1000 euro/m2

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 

 • Adresa Muharrem Fejza
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27916
 • Çmimi: €150,000
 • Madhësia e pronës: 150
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika