Shitet Banesa 156 m2 në lagjen Mati 1 në Prishtinë

 • €140,000
Mati 1, Prishtinë, Mati 1

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23955
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 156

Informacione të tjera

Banesa gjindet prapa Royall Mall në katin e 7-të dhe është e mobiluar me orendi cilsore

Banesa ka renditje:

Sallon dhe kuzhinë
4 Dhoma gjumi
2 Banjo
Depo
Koridor
2 Ballkona

Banesa është masive e ndërtuar me orendi cilsore dhe me plan nga arkitekti. Të gjidha dhomat e banesës kan shtretër gjumi, dollap të vendosur në mur për shfrytëzim maksimal të hapsirës, laminat cilsor I mbuluar me tepih kualitativ kundër zjarrit, koridor të dekoruar me knauf dhe me pllaka xhami me motive të mozaikut, 2 ballkona me pamje të ndryshme të lagjës dhe qytetit, dollapi I ngrohjës qëndrore, depo me 2 bojlera dhe vendi për makinën e rrobave apo të ngjajshme, kamera të sigurisë, interfon me kamerë te dera e hyrjës, pllaka të koridorit të kualitetit të lartë që nuk gërvishen dhe mirmbahën shumë leht. Gjithashtu banesa është e drejtuar në një pozicion shumë të mire dhe temperatuar është gjithmonë konstante.

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Mati 1
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23955
 • Çmimi: €140,000
 • Madhësia e pronës: 156
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare