Shitet banesa 165 m2 – Mati 1

 • €252,000
Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë
 • €252,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28971
 • Banesë, Penthouse/Banesë
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 480
 • m2

Informacione të tjera


Shitet banesa 165 m2 në Mati 1, rruga “Ndue Perlleshi”. Banesa ësjtë e mobiluar. Ndërtesa është katër katshe dhe banesa është penthouse (kati i 4-të). Bashk me terrasë banesa ka 480 m2 dhe posedon:

-Sallon & Kuzhinë
-4 Dhoma gjumi
-2 Banjo

-Terrasë
-Dhomë e garderobës
-2 Ashensor

Banesa është e mobiluar me mobilje ekstra dhe nga terrasa ka pamje shumë të bukur.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000
Viber & Whats app

Video Virtuale - 3D

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28971
 • Çmimi: €252,000
 • Madhësia e pronës: 480 m2
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë, Penthouse/Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info