Shitet banesa , 29 m2 -Lagjja e muhaxherve, Prishtinë

 • €32,000
Lagja e Muhaxherve, Prishtinë, Lagja e Muhaxherve

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34114
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 29m

Informacione të tjera

Shitet banesa , 29 m2 -Lagjja e muhaxherve, Prishtinë
Banesa gjindet ne ”Lagjen e Muhagjerëve, Rruga Kaqaniku”

 • Sallon dhe kuzhin
 • 1 Dhomë  gjumi
 • Banjo
 • Terasa

Qmimi 32,000

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Lagja e Muhaxherve
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34114
 • Çmimi: €32,000
 • Madhësia e pronës: 29m
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton