Shitet Banesa 35m2 – Bregu i Diellit

 • €55,000
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27520
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 35

Informacione të tjera

Shitet Banesa 35m2 në lagjen Bregu i Diellit (afer ambullantes).

Banesa ndodhet në katin e -II-  dhe ka këtë rënditje:

 • Dhomë Dite
 • Kuzhinë
 • Koridor
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është komplet e renovuar dhe e mobiluar.

Cmimi: 55,000 euro

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Bregu i Diellit
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27520
 • Çmimi: €55,000
 • Madhësia e pronës: 35
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika