Shitet Banesa,44 m2 – Shengjin

 • €65,000
Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania, Prishtinë, Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania, Prishtinë, Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • €65,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31912
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 44
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 44 m2 në Shengjin
Banesa është e mobiluar dhe ka Flet Poseduese.

Qmimi : 65000 Euro,
Qmimi vetëm me elemente të kuzhinës dhe të banjos pa mobilet tjera : 62000 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31912
 • Çmimi: €65,000
 • Madhësia e pronës: 44 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton