Shitet Banesa 47.83m2 – Bregu i Diellit

 • €58,500
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €58,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32119
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 47.83
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa me sipërfaqe 47.83m2 në lagjen Bregu i Diellit tek Banesat e Bardha.

Banesa ndodhet në katin përdhesë dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e renovuar, ka lokacion shumë të favorshëm banimi, ka ndriçim të mjaftueshëm, dhe është e pajisur me fletë poseduese.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32119
 • Çmimi: €58,500
 • Madhësia e pronës: 47.83 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare