Shitet Banesa 47m2 – Lakrishtë

 • €65,000
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €65,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30434
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 47.45
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 47.45m2 në Lakrishtë tek Kompleksi “BENI DONA 2”.

Banesa ndodhet në katin -VIII- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Banjo
 • Ballkon

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 

 • Adresa Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30434
 • Çmimi: €65,000
 • Madhësia e pronës: 47.45 m2
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare