Shitet banesa 50 m2 – Ulpianë

 • €90,000
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë
 • €90,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28211
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 50 m2 në Ulpianë. Banesa posedon:

 • Sallon dhe kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • Ballkon

Banesa gjindet në katin e 3- të.

Për më shumë informata:

+38343222000

Viber & Whatsapp +38343222000

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28211
 • Çmimi: €90,000
 • Madhësia e pronës: 50 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info