Shitet banesa 50m2 – Tophane

 • €58,000
Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €58,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34764
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50
 • M2

Informacione të tjera

Shitet banesa 50m2 në lagjen Tophane. Banesa është e mobiluar me të gjitha elementet e nevojshme, dhe gjendet në katin e 11-të në objekt ku ka lift funksional.

Orientimi i saj është në juglindje , me pamje nga qyteti, dhe ndërtues Premtimi Construction.
Objekti poashtu është i pajisur me rezervuar dhe pompa të ujit në rast të ndaljes. Sistemin e ngrohjes e ka me rrymë elektrike.

Ka këtë renditje:

 • Dhomë ndeje dhe Kuzhinë
 • 1 Dhomë gjumi
 • 1 Banjo Çmimi 58,000€

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app:+383 48 888 446
 • Adresa Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34764
 • Çmimi: €58,000
 • Madhësia e pronës: 50 M2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare