Shitet banesa 53 m2 në Fushë Kosovë

 • €33,500
Pajazit Islami, Fushë Kosovë, Pajazit Islami

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27294
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 53

Informacione të tjera

Banesa gjindet në rrugën Pajazit Islami në Fushë Kosovë, afër Furrës Zagrebi

Banesa është e pa banuar dhe posedon:

Sallon Dhe Kuzhinë

Dhoma e gjumit

Banjo

Koridor

Ballkon

 • Adresa Pajazit Islami
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 120000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27294
 • Çmimi: €33,500
 • Madhësia e pronës: 53
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare