Shitet Banesa Gasonjere 55 m2 – Prishtinë

 • €60,000
Vaçe Zela, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Vaçe Zela, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje

Shitet Banesa Gasonjere 55 m2 – Prishtinë

Vaçe Zela, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Vaçe Zela, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €60,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32644
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Informacione të tjera

Shitet Banesa Gasonjere 55 m2 në Prishtinë
Banesa gjendet më saktësishtë mbrapa Hotel Sirus dhe është në katin e VII dhe objekti posedon ashensor/lift deri në katin e VI
Banesa posedon këtë rënditje :
Sallon & Kuzhinë
1 Banjo

Qmimi : 60.000Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Vaçe Zela, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32644
 • Çmimi: €60,000
 • Madhësia e pronës: 55
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Jeton
 • Jeton