Shitet Banesa Gasonjere 55 m2 – Prishtinë

 • €60,000
Vaçe Zela, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Vaçe Zela, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje
Vaçe Zela, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Vaçe Zela, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €60,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32644
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Informacione të tjera

Shitet Banesa Gasonjere 55 m2 në Prishtinë
Banesa gjendet më saktësishtë mbrapa Hotel Sirus dhe është në katin e VII dhe objekti posedon ashensor/lift deri në katin e VI
Banesa posedon këtë rënditje :
Sallon & Kuzhinë
1 Banjo

Qmimi : 60.000Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Vaçe Zela, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32644
 • Çmimi: €60,000
 • Madhësia e pronës: 55
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton