Shitet Banesa 55 m2 – Rruga B

 • €49,000
Rruga B, Prishtinë, Rruga B

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31464
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 55
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 55 m2 , në Prishtinë më saktësisht në rrugen B mbrapa Royal Mall.
Banesa gjendet në katin e I dhe ka këtë renditje :
Sallon
Kuzhinë
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo
Ballkon

Qmimi : 49.000 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Rruga B
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31464
 • Çmimi: €49,000
 • Madhësia e pronës: 55 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton