Shitet banesa 55m2 – Qendër,Prishtinë

 • Me marrëveshje
Tringë Smajli, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Tringë Smajli, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Tringë Smajli, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Tringë Smajli, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30428
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 55m2 – Tringë Smajli,Prishtinë

Shitet banese mbrapa ”Hotel Sirius” në qendër të Prishtinës.

Banesa ka këtë renditje:

 • Sallon & Kuzhin
 • 1 Dhomë gjumi
 • 1 Banjo
 • Koridori
 • Teras

 

Banesa gjindet në katin e V  dhe ka lift.

 

Për me shumë info na kontaktoni:
+383 48 888 914
Viber & Whatsapp

 • Adresa Tringë Smajli, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30428
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 55 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba