Shitet Banesa 57 m2 – Prizren

 • €42,000
Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
 • €42,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31673
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 57
 • M2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 57 m2 në qendër të qytetit të Prizrenit.
Banesa është e mobiluar dhe gjinder afër gjimnazit Gjon Buzuku.
Banesa ka Flet Poseduese dhe gjendet në katin e IV dhe nuk ka lift .
Banesa ka këtë renditje :

Sallon
Kuzhinë
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo
2 Ballkon

Qmimi : 42000 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31673
 • Çmimi: €42,000
 • Madhësia e pronës: 57 M2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton