Shitet Banesa 57m2 – Prizren

 • Me marrëveshje
Prizren, Prizren, Prizren

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27428
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 57

Informacione të tjera

Shitet Banesa 57m2 në Prizren , afër stacionit të autobusave.

Banesa ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe kuzhinë
 • Dhomë gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa ndodhet në katin e -VII- dhe ka lift funksional.

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Prizren
 • Qyteti Prizren
 • Kodi postal 20000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27428
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 57
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba