Shitet banesa 58.61 m2 -Kalabri,Prishtinë

 • Me marrëveshje
Kalabri, Kalabria, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Kalabri, Kalabria, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Kalabri, Kalabria, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Kalabri, Kalabria, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32334
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58.61 M2

Informacione të tjera

Shitet banesa 58.61 m2 -Kalabri,Prishtinë

Banesa gjindet tek Kompleksi Riera në lagjën Kalabria (Emshir).

Banesa gjindet në katin e IV  dhe posedon ashensor.

Banesa posedon ngrohje me Termokos.

Banesa ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 1 Dhomë gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 Ballkon

Për më shumë na kontaktoni në:

+38348888914

Viber & Whatsapp

 • Adresa Kalabri, Kalabria, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32334
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 58.61 M2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba