Shitet Banesa 58 m2 – Prishtina e Re

 • €1,000
Kalaja e Prizrenit, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Kalaja e Prizrenit, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje
Kalaja e Prizrenit, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Kalaja e Prizrenit, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €1,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31510
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 58 m2 , në Prishtinën e Re – Zona Qendër
Banesa është në përfundim e sipër dhe ka këtë renditje :
Sallon
Kuzhinë
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo
Ballkon

Qmimi : 1000 Euro për m2

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Kalaja e Prizrenit, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31510
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 58 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton