Shitet Banesa 58 m2 – Prishtina e re

 • €900/m2
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë
 • €900/m2

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29886
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 58 m2 në rrugën Korabi në lagjën Prishtina e Re.

Banesa posedon:

-Dhoma e qëndrimit ditor dhe kuzhina me tryezari
-Dhoma e Gjumit
-Ballkon
-Koridor
-Banjo

Objekti është ndërtim i ri  në Kompleksin “RONI PREMIUM” nga një ndër kompanitë më serioz në vend.

Ndërtesa është punuar me cilësi dhe kualitet të lartë me një plan të bukur.

Banesa gjindet në lagjën Prishtina e Re në rrugën ” Korabi ”.

Banesat janë në dispozicion në katet 3 & 6.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29886
 • Çmimi: €900/m2
 • Madhësia e pronës: 58 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info