Shitet Banesa 59 m2 – Lagjia e Spitalit

 • €71,000
Rr. Muharrem Fejza, Prishtinë, Rr. Muharrem Fejza
Në Shitje
Rr. Muharrem Fejza, Prishtinë, Rr. Muharrem Fejza
 • €71,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32248
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 59
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 59 m2 në Lagjen e Spitalit, në rrugën Muharrem Fejza, afër pemtores Frutaria te kompleksi Pozhegu Brathrs .
Banesa është me orientim nga perendimi dhe e papenguar përjetësisht nga ndonjë ndërtim tjetër përball.
Banesa gjendet në katin e IV dhe është e mobiluar në tërësi, dhe tërësisht funksionale shitet e tëra e mobiluar .
Banesa ka ngrohje qëndrore nga termokosi. Ka rezervarë të ujit për 48 orë në raste mungese nga ujë sjellsi, ndërtesa ku ndodhet banesa ka hapësirë të mjaftueshme parkingu, si dhe është e pajisur me ashensor.
Banesa ka leje të ndërtimit e pranume teknikisht me fletë poseduese
Banesa ka këtë renditje :

Sallon & Kuzhinë
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo
1 Ballkon

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Rr. Muharrem Fejza
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32248
 • Çmimi: €71,000
 • Madhësia e pronës: 59 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton