Shitet Banesa 60.98 m2 – Dardani,Prishtinë

 • €148,000
Santea, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Santea, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Santea, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Santea, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €148,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34161
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60.98
 • M2

Informacione të tjera

Shitet banesa 60.98 m2 – Dardani,Prishtinë

Banesa gjindet tek Santea në Dardani.

Banesa është e përshtatshme për hapjen e ndonjë kafiterie,tavernë,zyre,ordinanc,qerdhe për fëmijë pasiqë gjindet në katin përdhes të ndertesës.

Banesa ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • Koridor
 • Teras si dhe
 • Podrum

Banesa ka qasje të veqant në dy pjesë oborri si dhe ka shkallët montuese për qasje më të lehtë.

Mirëmbajtja e banesë bëhet nga NPB,gjithashtu banesa  ka edhe nxemjen me Termokos, kopsht për fëmijë,parkingun nga ”Prishtina Parking” me mundësi parkimi të një veture gratis.

 

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 • Adresa Santea, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34161
 • Çmimi: €148,000
 • Madhësia e pronës: 60.98 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba