Shitet banesa 60 m2 – Fushë Kosovë

 • €48,000
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë
Në Shitje
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë
 • €48,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30630
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60
 • m2

Informacione të tjera

Shitet/Ndërrohet banesa 60 m2, në Fushë Kosovë, rruga Dardania. Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe afër rrugës kryesore. Banesa gjendet në katin e 6-të dhe posedon ashensor.

Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • Dhomë gjumi
 • Ballkon
 • Banjo

Banesa shitet e mobiluar dhe e pamobiluar.

Çmimi i banesës me mobilje është 48.000 euro, ndërsa pa mobilje 44.000 euro.

Për më shumë informata kontaktoni:


+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30630
 • Çmimi: €48,000
 • Madhësia e pronës: 60 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info