Lëshohet me qira banesa 60m2 -Gjilan

 • €150
Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo, Gjilan, Bulevardi i Pavaresise ,Qendër
Në Shitje Shitet urgjent
Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo, Gjilan, Bulevardi i Pavaresise ,Qendër
 • €150

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26777
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 60m2 në rrugën Bulevardi i Pavaresise në qendër të Gjilanit.

Banesa gjindet në katin e 3-të dhe ka këto renditje:

Sallon
Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
2 Ballkona

Banesa është e mobiluar.

Kontakt: +38343 222 000

Viber & Whats app

 • Adresa Bulevardi i Pavaresise ,Qendër
 • Qyteti Gjilan
 • Kodi postal 60000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 26777
 • Çmimi: €150
 • Madhësia e pronës: 60
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Sumeja
 • Sumeja