Shitet Banesa 61.5 m2 – Mahalla e Muhaxherëve,Prishtinë

 • Me marrëveshje
Kaçaniku, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Kaçaniku, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Kaçaniku, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Kaçaniku, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33805
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61.5 m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 61.5 m2 – Rr.Kaçaniku,Prishtinë

Banesa gjindet në katin e IV dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 1 Dhome gjumi
 • 1Banjo
 • 1 Depo
 • 1 Tersa

Gjithashtu banesa posedon 2 lifta.

 

Kontakt: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Kaçaniku, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33805
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 61.5 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba