Shitet banesa 61.5m2 – Velania

 • €1,300
Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €1,300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29917
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61.5
 • 2022
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet banesa 61.5m2 ne lagjen Velania në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e -III- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 1 Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Karakteristikat e objektit janë:
-Fasadë ventiluese
-Izolim akustik
-Izolim termik
-Dritare katër sezonale
-Thithëse elektrike e vendosur në mur
-Nxemje e vendosur nën dysheme
-Sistemi në banjo Geberit
-Hapësirë gjelbëruese
-Parking te mjaftueshëm
-Qasje në rrugën kryesore”Isa Kastrati”
-Parkun e Qytetit 5 min larg
-Parkun e Tokbashqes 7-8 min larg
-Parkun e Permendorës perballë objektit
-Ka afër 3 shkolla fillore
“Iliria” 2 min larg
“Naim Frashëri” 7-8 min larg
“Gjergj Fishta” 7-8 min larg
-Dyqane dhe furrë buke afër
-Shtepinë e shëndetit 5 min larg.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29917
 • Çmimi: €1,300
 • Madhësia e pronës: 61.5
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare