Shitet Banesa 61 m2 Neto në Lagjen Mati 1 në Prishtinë

 • €67,500
Astrit Rrushi, Prishtinë, Astrit Rrushi

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28555
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61

Informacione të tjera

Banesa është e mobiluar dhe gjindet në Katin 2 të objaktit banesor.

Banesa posedon:

Sallon dhe Kuzhinë
Dhoma e gjumit
Banjo
Koridor
Ballkon

Banesa është e orientuar kah lindja dhe ka pamje kah rruga kryesore.
Banesa përveq për banim gjithashtu është e përshtatshme edhe për ndonjë aktivitet komercial apo shërbime të ndryshme pasi që gjindent në katet e ulta të objektit banesor dhe pamja kah rruga e bënë të dukshëm nga rruga kryesore. Poashtu pozita e ndërtesës është e atillë që plani urbanistik nuk parasheh të ndërtohet ndonjë objekt tjetër në afërsi.

Kompleksi banesor poashtu posedon lokale afariste, kënd për fëmijë, vendparking, qasje në disa rrugë, shkollat fillore dhe qerdhet për fëmijë shumë afër etj.

Banesa posedon dokumentacion të kompletuar dhe shitet me dhe pa mobile.

 • Adresa Astrit Rrushi
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28555
 • Çmimi: €67,500
 • Madhësia e pronës: 61
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare