Shitet Banesa 62.8 m2 – Prishtina e Re

 • €60,000
Prishtina e Re, Prishtinë, Prishtina e Re
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!

Shitet Banesa 62.8 m2 – Prishtina e Re

Prishtina e Re, Prishtinë, Prishtina e Re
 • €60,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27511
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 62.8

Informacione të tjera

Shitet Banesa 62.8 m2 në lagjen Prishtina e Re.

Banesa ndodhet në katine -IX- dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Ballkon

Ndërtesa posedon 2 Lifta.

Cmimi: 60,000

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +3834888914

 

 • Adresa Prishtina e Re
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27511
 • Çmimi: €60,000
 • Madhësia e pronës: 62.8
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Lorika
 • Lorika