Shitet Banesa 62 m2 në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë

 • €77,000
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Besa
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Besa
 • €77,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26874
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 62

Informacione të tjera

Objekti banesor është ndërtim i vjetër dhe ka 62 m2 Neto

Banesa gjindet në katin e fundit të objektit 4 katësh

Banesa ka në shfrytëzim dhe pjesë të terasës dhe kënde të ndryshme të përvetsuara që shtojnë metrat e hapsirës së brendshm edhe me rreth 30 m2

Gjithashtu edhe papafingo e banesës është e shfrytëzueshme pasi që është nënkulmi i objektit

Banesa posedon:

Sallon dhe kuzhinë

Dhoma Gjumi + nëndhoma apo dhoma të improvizuara në shfrytzim

Banjo

Ballkon

Koridor

Depo

Kompleksi posedon vendparking.

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Besa
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 26874
 • Çmimi: €77,000
 • Madhësia e pronës: 62
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare