Shitet Banesa 63.5 m2 – Gjilan

 • €47,800
Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo, Gjilan, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo, Gjilan, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
 • €47,800

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32102
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 63.5
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 63.5 m2 në Gjilan / Rr.Enver Miftari
Banesa posedon ashensor/lift dhe gjendet ne kati e VII.
Banesa posedon këtë renditje:
Sallon
Kuzhinë
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo
1 Ballkon

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
 • Qyteti Gjilan
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32102
 • Çmimi: €47,800
 • Madhësia e pronës: 63.5 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton