Shitet banesa 64 m2 – Mitrovicë

 • €42,880
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë
Në Shitje
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë
 • €42,880

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28641
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 64 m2 në Mitrovicë tek banesa e Bajskalinjve, afër shkollës “Abdullah Shabani”

Banesa posedon:

-Sallon dhe kuzhinë

-1 Dhomë gjumi

-1 Banjo

-1 Shpajz

-1 Ballkon me pamje nga shkolla

-2 Ashensor

-Depo

-Vendparkim me hapsirë të mjaftueshme

Me mundësi shitjeje dhe ndërrimi me garsonjere.

Banesa gjendet në katin e 3-të

Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshëm për shkak që gjendet 10 minuta larg qendrës, ka qasje të lehtë në rrugë, ka afër dyqane të ndryshme dhe është vetëm 10 minuta larg nga stacioni i autobusëve.

Për më shumë informata kontaktoni:

+38343222000

Viber & Whatsapp

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28641
 • Çmimi: €42,880
 • Madhësia e pronës: 64 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info