Shitet Banesa 64 m2 – Prizren

 • €75,000
Prizren, Prizren, Prizren

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32980
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 64 m2 në Prizren në Ortakoll
Banesa duhet mu renovu dhe gjendet në katin e VI dhe objekti posedon ashensor/lift
Banesa posedon këtë rënditje :
Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Shpajz
2 Ballkona

Qmimi : 75.000 Euro i negociueshëm

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Prizren
 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32980
 • Çmimi: €75,000
 • Madhësia e pronës: 64 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton